سلام به شما همراه گرامی

               
بسیار خرسند و مفتخرم که خداوند منان دیگر بار فرصتی را به بنده و همکاران عزیزم داد تا بتوانیم با توکل بر ذات اقدس باریتعالی ، دانش و نیز الهام از تجارب و سوابق کاری گذشته، با تلاش خستگی ناپذیر خود راههای موفقیت و کسب افتخار در امور تعیین شده در استراتژی شرکت را، هموار سازیم.

شرکت پالیز عالم آرا تنها نمایند  رسمی برند محصولات ارایبا Erayba اسپانیا در ایران می باشد که پس از سال ها تلاش بر پایه دانش محققین و متخصصین محصولات آرایشی و بهداشتی،پس از بازدید از کارخانجات مطرح و بنام دنیا، شرکت ارایبا را برگزیدیم تا بتوانیم محصولاتی باکیفیت و در شان مردم ایران زمین برای افرادی که به سلامت و زیبایی خود اهمیت می دهند فراهم سازیم.
هم اکنون برند  Professional Line/Erayba  بعنوان یکی از برترین برندها در صنعت آرایشی و بهداشتی مو می باشدکه در اغلب کشورهای اروپایی و آمریکایی از جمله استرالیا و آمریکا بفروش می رسد را در دسترس و در اختیار شما قرار داده ایم .

و در پایان ، توفیق خدمت گزاری به شما همراهان گرامی را از خداوند خواستاریم و تقاضا داریم با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در حفض جایگاه و رسیدن به قله های موفقیت کمک و راهنمایی فرمایید.

 

با تشکر مهدی سنایی فر

مدیر عامل شرکت پالیز عالم آرا